Четвъртокласникът Бойко Атанасов от IV "a" - сред най-добрите на националната олимпиада „Знам и мога“
Нашето училище има нов повод за празник! Четвъртокласникът Бойко Атанасов от IV „а“ клас се завърна с престижно отличие от националния кръг на олимпиадата „Знам и мога“, който се проведе в морската ни столица Варна.
В изключително оспорвана надпревара, сред 23-ма финалисти от цялата страна, Бойко завоюва почетното 8-мо място – заслужено признание за неговия труд, знания и постоянство.
Поздравяваме Бойко за достойното представяне! Пожелаваме му да запази своя изследователски дух и да продължава да ни радва с още много бъдещи успехи по пътя на знанието!




